Cuma , 14 Aralık 2018
Ana Sayfa / Evde Ek İş / Evde ek iş Kürdan Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde ek iş Kürdan Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Ek iş imkanları her geçen gün artış göstererek birçok kişi bu ek iş imkanlarından yararlanarak gelir elde edebiliyor. Bu ek imkanlarının ortak özellikleri ev ortamında herhangi bir sermayesi olmayan pratik işler olarak biliniyor. Genellikle ev hanımları ya da emeklilerin hem boş vakitlerini değerlendirmek hem de boş vakitlerini kazanca çevirmek için ilgilenmiş olduğu ek işlerden birisi de ev ortamında kürdan paketleme işidir. Evde kürdan paketleme işinde temel kural kürdanların belirli sayılarda paketleme esasına dayanıyor. Bu paketleme işlemleri belli bir sayıya ulaştığında paketlenen kürdanlar ilgili yerlere teslim edilmesi gerekiyor.

Evde ek iş Kürdan Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde Kürdan Paketleme İşi İçin Gerekli Olan Malzemeler

Kürdan paketleme işinin yapılmasını isteyen firmalar evde kürdan paketleme yapacak kişilere kürdan, kürdanlar için ambalaj ve gerekli kutuları gibi aksesuarları temin ederek nasıl paketlenmesi gerektiğini belirterek paketleme işlemlerinin yapılmasını istiyor. Kürdan paketleme işlemini yapacak olan kişiler belirtilen şekilde paketleme işlerini yaptıktan sonra ambalaj işlemlerini tamamlayarak paketlemiş oldukları kürdanları verilen kutulara koyarak işlemlerini tamamlıyorlar. Evde kürdan paketleme işlerinden elde edilecek olan gelir paketlenecek kürdan sayısına göre değişiklik gösteriyor. Kısacası ne kadar çok paketlenirse kazanç da o kadar çok artış gösteriyor. Evde kürdan paketleme işlerinden kişilerin kazançları kişilerin paketleme performansına göre değişiklik göstermesi nedeni ile hatırı sayılır gelir elde edilebilmesi için fazlaca kürdan paketleme işlemi yapması gerekiyor.

Evde Kürdan Paketleme İşlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kürdan paketleme işleminde dikkat edilmesi gereken en önemli konu seri olmaktan daha önemlisi kürdanların paketlere kırmadan düzgün bir şekilde konulmasıdır. Çünkü firmalar kürdanların sağlam ve ambalajlı bir şekilde teslim edilmesini istiyor. Bu nedenle kürdanların kırılmamasına ve yıpranmamasına azami bir şekilde dikkat edilmesi gerekiyor. Evde kürdan paketleme işlerini en çok ev hanımları, emekliler ve üniversite öğrencileri tercih ederek paketlemiş oldukları kürdanlardan ek kazanç elde ederek ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Kürdan paketleme işlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birisi de paketleme işlemi esnasında ellerin çizilmemesi için eldiven kullanılmasıdır. Steril eldivenlerin kullanılması öneriliyor.

Bir önceki ek iş ilanımız Evde Kozmetik İşi Yaparak Para Kazanma Yolları başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

Bu habere de bakabilirisiniz

Web Site Açarak Para Kazan

Web Site Açarak Para Kazanma Yolları

İnternet ortamından para kazanmanın pek çok metodu vardır. Platform açmak biraz dükkan açmaya benzetilebilir. Gerçek …

75 Yorumlar

 1. Bu işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz

 2. İş arıyorum

 3. Evimde kürdan paketleme işi istiyorum uygunsa tabi Ankara Akdere Mamak görün artık bizi

 4. Emine Karakoyun

  Her türlü paketleme işi yapabilirim. 4 kişiyiz

 5. Istanbulda oturuyorum kesinlikle yapabilirim bu isi geri dönus yaparsaniz sevinirim

 6. izmir evde ek işe ihtiyacim var lutfen dönüs yapin .

 7. Kucuk cocugum var ise istiyacim nazar boncuk paketlama kurden paketlama yapabilirim lutfen dönus yapin sancaktepa

 8. Merve Nur bakal

  Bende kürdan paketleme işi istiyorum Kocaeli Gebze’de oturuyorum

 9. Ek iş istiyorum 4 kişiyiz kürdan paketleme olur terlik paketleme olur farketmez acil is

 10. İstanbul Çağlayan’dayım.
  4 kişilik ekibim var

 11. Öznur özdemir

  4 sene paketleme işinde çalıştım tecrübem var daha önce de evde ek iş yaptım toka işi. Grubum var Kocaeli cayırovada oturuyorum sizden bi dönüş bekliyorum.

 12. Bu işe çok ihtiyacım var.lutfen yardımcı olun

 13. Sayın Yetkili,
  Tekirdağ merkezde ikamet ediyorum. Eşimle birlikte kürdan paketleme işine talibiz. Yardımcı olursanız sevinirim.

 14. 24 yaşındayım. Özel sektörde ön muhasebe üzerine çalışmaktayım. Aileme ek gelir sağlamak, evde işten kalan sürelerde çalışmak için ek iş arıyorum.

 15. İstanbul beylikdüzünde oturuyorum.Kürdan paketleme işi yapmak istiyorum.Acil dönüş sağlarsanıız çok sevinirim.Maddi zorluklar içindeyim 05050020 bana ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.