Cuma , 19 Ekim 2018
Ana Sayfa / Evde Ek İş / Evde Ek iş ilanı Lastik Toka Paketleyerek Para Kazanma

Evde Ek iş ilanı Lastik Toka Paketleyerek Para Kazanma

Bir çok sebepten dolayı çalışamayan veya da evde ek iş isteyen ev hanımları için lastik toka paketleme işi oldukça tercih edilen bir ek iştir. Bu lastik toka paketleme işleri kişilerin el becerisine bağlı bir iş imkanı olmaktadır. Çünkü bu işi güzel ve çok yapan el becerisi iyi olan kişiler her zaman daha çok kazanmaktadır. Özellikle paketleme işlerinde ödenen miktarlar firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Toka herkes tarafından çok severek kullanılan bir aksesuardır. Tokalar özellikle tek satıldığı gibi çoklu paketler halinde de tuhafiyelerde oldukça çok satılmaktadır. Lastik toka paketleme işi evlere ek iş olarak verilerek ev hanımları bundan ek gelir elde etmektedirler. Evlere ek iş olarak verilen lastik toka paketleme işi özellikle ev hanımları tarafından çok uğraşılarak el emeği ile yapılmaktadır. Lastik tokaları paketleme işinde öncelikle aynı çeşitte olan tokaları hepsini bir pakette toplamanız gerekmektedir.

Evde Ek iş ilanı Lastik Toka ilanı
Evde Ek iş ilanı Lastik Toka ilanı

Evde Toka Paketleme İşlerinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evlere lastik toka paketleme işini gönderenler çoğunlukla tokaları paketleme işlerinde özellikle temiz ve zamanında teslim edilen kişileri çok tercih etmektedirler. Evde toka paketleme işleri veren firmalar ile anlaşma yapılacağı bu firmaların sizlere vereceği işleri zamanında ve düzenli bir biçimde yapmanız gerekmektedir. Bu sebepten dolayı düzgün ve düzenli yapılan paketleme işlerini yapan kişiler iyi gelir elde ederler.

Evde Toka Paketleme İşi Nasıl Yapılmaktadır?

Eğer size verilen evde toka paketleme işini size verilen zaman da bitirirseniz bu firmaları çok memnun edecektir ve sürekli size iş fırsatları sunacaklardır. Ayrıca firmalar tarafından size verilen paketleme işi söylendiği gibi eksiksiz ve düzenli tamamlamanızda onları memnun edecektir. Paketleme işlerinde firma tarafından evinize koli içerisinde tel toka ve lastik tokaları size verecektir. Bu tokalar ile beraber sizlere ambalajları da verilecektir ve firmanın sadece sizden isteyeceği şey ise tel ve lastik tokaları ambalajlarına bırakıp paketleme olacaktır. Toka ve paketler sizlere verilmektedir. Bir paketin içine kaç adet toka koyulması gerektiği sizlere belirtilmektedir. Tokaları kolilere sayarak koymanız gerekmektedir. Çünkü bu tür paketleme işlerinde sayı çok önemlidir çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

 

Bir önceki ek iş ilanımız Evde ek iş Kürdan Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

Bu habere de bakabilirisiniz

Evde Ek iş Naftalin Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Ev kadınlarının iki işi aynı anda yapabildiği ve bu tabloya erkeklerin de katıldığı şu günlerde, …

37 Yorumlar

 1. Bolu merkez

 2. Lastik ve tel toka paketleme konusunda İyiyimdir çok düzenli ve tertipli Yerleştiren biriyim Ek işe ihtiyacım var 2 kişiyiz acil dönüş lütfen Edirne

 3. Toka paketlemek icin ulasirmisiniz.

 4. evde iş yaparak para kazanmak istiyorum. Ulaşım sağlayabilir misiniz ?

 5. Evde toka işini yapmak istiyorum ihtiyacım var saygılar.. Tekirdağ merkez..

 6. toka paketleme işi yapmak istiyorum .hızlı bir şekilde düzenli yaparım dönüş yaparsanız çok sevinirim

 7. Bende evde ek iş yapmak istiyorum

 8. Samsunda yaşıyorum.Öğrenciyim.paketleme işi yapmak istiyorum

 9. Bu işi iyi yaparım çok ihtiyacım var cevapverirseniz sevinirim

 10. Ben de yapmak istiyorum daha detaylı bilgi almak istiyorum irtibata geçer misiniz

 11. Antalyada yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 12. Balıkesir havran. Bende yapabilirim

 13. İstanbul büyükçekmecede oturmaktayım.eve iş almak istiyorum

 14. Istanbul ümraniye de oturuyorum bu işe ihtiyacım var sizden geri dönüş bekliyorum bir kızım var ve eşim çalışmıyor lütfen dönüş yapin

 15. İşe ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim. Tekirdağ/Çerkezköy

 16. bende plastik toka isini yapmak istiyorm yardimci olurmusnz

 17. Bende istiyorum nasıl alabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.