Cuma , 19 Ekim 2018
Ana Sayfa / Evde Ek İş 2018 Sevilenler / En Çok Para Kazandıran 10 Ek İş

En Çok Para Kazandıran 10 Ek İş

Evden ek iş yaparak para kazanmak ev bütçesine katkı sağlamak adına kadınların en çok tercih ettiği işler arasında yer alır. Ev ortamında yapılacak olan pek çok alternatif iş imkanı bulunmaktadır.

En Çok Para Kazandıran 10 Ek İş

1.Sabun Yapma

Ufak bir yatırım ile girilebilecek işlerden bir tanesi olan sabun yapımı çeşitli videolar izlenerek kısa sürede yapılabilecek ve çevreye satışı yapılarak para kazanımı sağlanabilecek olan ek işler içerisinde yer alır. Sabun yaparak para kazanma en çok kazandıran işler arasında gelir.

BAŞVURU ➡ BURADAN

2.Bakım Görevlisi

Bakıma muhtaç olan kişilere bakarak para kazanma en çok bilinen ek işlerden bir tanesi. Ayda 3.000 TL’ye kadar kazanç sağlayabilme durumu bu ek iş imkanı ile mümkün olurken bireylerin çeşitli kariyer sitelerinden iş ilanı verdiği de görülmektedir.

BAŞVURU ➡ BURADAN

3.Nikah Şekeri Yapımı

Düğün sezonunun açılması ile birlikte kişiye özel nikah şekeri yapımı ya da bu ürünlerin satışı gerçekleştiren mağazalara nikah şekeri hazırlamada yardımcı olma gibi imkanlar ile ek iş yapımı sağlanabilir. Nikah şekerleri adedine göre fiyatlandırma yapılan bir iş olduğu için kişinin el çabukluğu önemlidir.

BAŞVURU ➡ BURADAN

4.Akvaryum Balığı Üretimi

Akvaryum firmalarının destek verdiği ve evde ek iş imkanları doğrultusunda bir çok kişinin de tercih ettiği akvaryum balığı üretimi yapmak diğer işlere göre biraz daha dikkat ve özen gerektiren işler arasında yer almaktadır.

BAŞVURU ➡ BURADAN

5.Anahtarlık Yapımı

Anahtarlık yapımı ek iş imkanları arasında en fazla gelir getirebilecek olan işlerden bir tanesi. Kişiye özel anahtarlık yapımı ile konsept belirlenmesi sonucunda kısa sürede bir çok müşteriye hitap etme imkanı doğar.

BAŞVURU ➡ BURADAN

6.Aksesuar Yapımı

Çanta, kıyafet, ayakkabı gibi hazırda bulunan ürünlerin üzerine çeşitli aksesuar yapımı ile bir çok farklı ve alternatif giyim satışı yapmak mümkün olur. Aksesuar yapımı geniş bir alanı kapsamakla birlikte takı tasarımları da evde ek iş imkanı doğrultusunda alternatif bir kazanç sağlayabilir.

BAŞVURU ➡ BURADAN

7.Kalem Yapımı

Fason olarak verilen işler olarak bilinen ve firmaların üretim sahalarında eleman çalıştırmamak adına evlere ek iş olarak verdiği işlerden bir tanesi olan kalem yapımı kişinin el çabukluğu ile aylık bazda ciddi miktarlar üzerinden para kazanmasına olanak sağlar.

BAŞVURU ➡ BURADAN

8.Takı Tasarımı Yapma

Girişimcileri desteklemek adına bir blog sitesi açmak ücretsiz olarak mümkün olur. Bu site üzerinden takı tasarımı yaparak satış gerçekleştirebilmek adına evde bu tasarımları oluşturmak ve farklı ürünleri deneyerek satış yapabilmek adına gerekli olan malzemelerin alımı sağlanmalıdır.

BAŞVURU ➡ BURADAN

9.Örgü Oyuncak Yapma

Annelerin çocukları için daha çok tercih ettiği oyuncak modellerinden bir tanesi olan örgü oyuncaklar birçok kişi tarafından ev aksesuarı olarak da kullanılır. Gerekli olan malzemelerin temininden sonra örgü oyuncak yaparak satışa çıkarma işlemi gerçekleştirilebilir.

BAŞVURU ➡ BURADAN

10.Etiket Yapma

Markaların ürettikleri kıyafetler için etiketleme yapma işlerini fason olarak evlere vermesi evde ek iş imkanı arayan kişiler için en ideal ve en çok kazandıran işlemlerden biri olarak bilinir. Gerekli malzemeler firma tarafından kişiye gönderilerek verilen tarihe kadar kıyafetlerin teslim edilmesi istenir.

BAŞVURU ➡ BURADAN

Bir önceki ek iş ilanımız olan 2018 Yılının En Çok Para Kazandıran İşleri başlıklı ilanımuz 2018 Yılının En Çok Para Kazandıran İşleri hakkında bilgi vermektedir.

34 Yorumlar

 1. merhabalar bizde paketleme yapmak istiyoruz 3 kişiyiz yardımcı olur musunuz.. İstanbul/Avrupa yakası/sultangazi

 2. Paketleme işi yapmak.istiyorum.

 3. Evde iş yapmak istiyorum kutahya gediz de oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

 4. Afyon da oturuyorum. Evde ek iş ariyorum. 4 kişiyiz . Galoş paketleme işini daha öncede yaptım tecrubeliyim. İlgilenirseniz sevinirim.

 5. Meltem Bölükbaşı

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum konya meram da oturuyorum yardimci olursaniz sevinirim

 6. evde paketleme yapmak istiyorum

 7. Bnde galos isi yapmak istiyrum antlaya lutfn banada gonderin

 8. Evde heavily bir paketleme işi yapmak istiyorum

 9. Evde paketleme işi istiyorum ıstanbul pendik kaynarcada oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

 10. melek üzüm

  evde iş yapmak istiyorum

 11. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.yardimci olursanız sevinirim.

 12. Fatma Nur Özdemirci

  İnternet üzerinden satış deneyimim var evden iş arıyorum

 13. Evde paketleme işi yapmak istyrm dönüş yaparsanız sevinirim ankara gölbaşı

 14. Gebzede oturuyorum evde İş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.