Ana Sayfa / Ek İş / Kurdele yapma işi 2017

Kurdele yapma işi 2017

Oturarak iş yapmak için artık okumanıza gerek yok. Sadece elinizin hangi işe yatkın olduğunu bilmeniz yeterli. Mesela örneklerimizden biri olarak evde kurdele işini gösterebiliriz. Bu işi yapmanız için ne yapmanız gerek, nerelere başvurmanız ya da nasıl iş almanız gerek? Kurdele genel olarak tekstil işinde kullanılmakta ve el işi olarak yapıldığından bu işi yapan firmalar için biraz zorluk çıkarmaktadır.

Genellikle elinizin yatkın olması gereken bir iş olmakla birlikte getirisi de çok iyidir. Elinizde şekil alacak olan kurdeleler havlularda, süslerde ve bir çok tekstil işinde kullanılmaktadır. Elinizde şekil verip katlayıp keseceğiniz türden eğlenceli bir iştir. Peki nasıl alınır bu evde kurdele işi? Bu işi yapabilmek için internet üzerinden ulaşabileceğiniz başvuru formu bulunmamaktadır. Evde kurdele işini yapmanız için firmalardan yetkili kişilerle görüşerek iş almanız gerekmektedir. Evde yapacağınız ve yaparkende büyük zevk alacağınız kurdele işi için internet üzerinden verilen firma numaralarını arayarak bu işe sahip olabilirsiniz.

Genellikle ev hanımlarının ve evde boş zamanları bol olan kişilerin aradığı bu iş büyük rağbet görmekte. İşin size götürüsü bulunmamakla birlikte düzenli olarak yapılırsa aylık çok iyi gelir bile elde edilebilmekte. Nasıl olacak bu kurdele işi? Bu işte size düşen pay ise firmanın size gönderdiği belirli miktardaki kurdeleleri istenen şekillere sokarak gün içerisindeki belirli kotanızı doldurmak.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Elinizi işe ne kadar alıştırırsanız bu size o kadar artı puan katar çünkü kurdele işi beceri istemekle birlikte hız ve düzende ister. Unutmayın ki bu işi sizin gibi isteyen binlerce boş vakitli insanlar bulunmakta. İşinizde iyi olursanız daha çok iş sahibi olabilir ve daha fazla gelir sağlayabilirsiniz. Tabi ki bu işi iyi ve kolay hale getirebilmek için zamanınızın yarısından çoğunu kurdele için ayırmalısınız. Evde kurdele işi evinizde ve boş vakitlerinizde yapabileceğiniz el becerilerinizi gösterebileceğiniz sizi hayata ve çalışmaya motive edecek bir iştir.

18 Yorumlar

  1. Halamla birlikte evde coxuk oldugı için calısamıyoz ve evde yapılabilecek iş arıyozz

  2. Evde yapılabilecek iş istiyorum cocuk oldugı için calışamıyoz süs işleriyle ugrasmayı seviyorum

  3. Çok ihtiyacım var ama başvuruyu yapamıyoruz istanbul tuzlada şifada oturuyorum adım Gulizar dışarıda çalışma imkanım yok ne olur bana dönüş yapin