Ana Sayfa / evde ek iş / Kibrit Paketleme evde iş

Kibrit Paketleme evde iş

Evde ek iş yapmak isteyen kişilerin en öncelikle son zamanlarda birçok konuda ek iş haberlerini okuduklarını görmekteyiz. Ek iş haberleri internet sitelerinde pek çok kez dolaşan haberlerden oluşmaktadır. Bundan dolayı da sizler evde ek iş fikirleri hakkında detaylı bir bilgi almak için internet üzerinden gerekli araştırmaları yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan gerekli açıklamalarda bulduğunuz iş fikirlerinden bir tanesi ise kibrit paketleme ve kibrit doldurma işidir.

Bildiğiniz gibi elektrik ve ya gaz olmadığı zaman kibritleri yakarak ateş sağlarız ve mumları yakarak etrafı aydınlatırız. Aslında bu işlem için kibritler kullanılmadan çakmak da kullanılmaktadır. Ancak hem kibritlerin fiyatının çok ucuz olması ve hoş bir yankı uyandırması çok tercih edilmesini sağlamaktadır. Kibritlerinde kutularının fiyatları bir o kadar ucuzdur. Marketlerde toplu olarak satılır. Ve bakkallar da ise tek olarak satılmaktadır.

Fiyatlar konusunda farklılık gösterebilir. Sizin de yapacağınız tek iş size tüm halinde gelen kibritleri kutuların içine doldurmak ve onları satışa hazır konuma getirmek olacaktır. Kibritlerin bu kolay işini yaparak ayda 500 – 600 TL ‘ye kadar para kazanma şansınız vardır. Kibrit ürünlerinin paketlenmesi çok fazla vaktinizi almayacaktır. Bu ürünlerin paketler içine belirli sayıda koyulduktan sonra da yine belirli sayıda kutular bir araya getirilerek tekrar paketlenecektir.

Daha doğrusu firma ya da bu işi size veren kişi sizden ne ister ise sizlerde ona göre bir paketleme yapacaksınız.Sizin internet üzerinden bulduğunuz kibrit paketleme ve doldurma işi için öncelikle iyi bir anlaşma yapmanız gerekmektedir. Bu yapacağınız anlaşma önemlidir. Tüm masraflar ve maliyetlerin işi aldığınız kişi tarafından karşılanacağını bilmeniz gerekmektedir.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Ayrıca ekstra durumlarda yine sizin cebinizden çıkacak olan bir tutarın karşı taraftan alınması gerekmektedir. birde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise ödemelerin aylık mı yoksa haftalık mı ya da ürün başına mı alınacağı olacaktır. Sizlere güven sağlamak amacı ile ürün başına ödeme yapılabilir. Daha sonradan bu durum haftalık ve aylık duruma geçebilir.

56 Yorumlar

 1. Urunleri nasil alacagimiz hakkinda bilgi istiyoruz

 2. Yapacagimiz is hakkinda bilgi istiyoruz

 3. Bende çalışmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 4. bu iş tam bana göre tokat merkezde yaşıyorum

 5. Izmirdeyim evde yapabilecegim is ariyorum

 6. Ekip kurabilirim her turlu paketleme isi icin donus yaparsaniz seviniriz,Golcuk Kocaeli

 7. Bu ise gerçekten çok ihtiyacım var lütfen olumlu cevap la haber bekliyorum

 8. Nasıl baswuru yapıp baslayabiliriz?

 9. Ben Manisa gölmarmaradan ferah lütfen yardımcı olurmusunuz çocuklarım için zamanında teslim ederim teşekkürler

 10. Kibrit paketleme istiyorum yapabilirim

 11. Evde ek is yapma imkanim var el becermde iyidir sivasta yasiyorum irtibat icin 0537 472 8385

 12. Kibrit paketleme ve doldurma işi yapmak istiyorum
  Ailemle birlikte evime destek olmak istiyorum

 13. Bende kibrit yada kürdan paketleme yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 14. Merhaba lar ise ihtiyacım var 2 çocuk okutuyorum kibrit işi galos işi tarçın paketleme ve bunlar gibi her türlü iş yapa bilirim.