Ana Sayfa / Ek İş / istanbul’da Ek iş ve ek gelir

istanbul’da Ek iş ve ek gelir

İstanbul. Şehirlerin şehri olan İstanbul’da yaşamak o kadar da kolay değil bildiğiniz gibi. Hele de bir ev hanımıysanız daha zor olduğu kesin. Hem evi idare edip hem de parayı elde tutmak İstanbul gibi bir şehirde zor olsa gerek. Bu sorunun çözümü 2016 yılında ortaya çıkmaya başlamış ve rağbette görmüştür. Bu işlerin rağbet görme sebebinin en büyüğü evde yapılması. Bu işlere örnek verecek olursak şöyle ki evde tel toka paketleme, evde tarçın paketleme, evde streç film paketleme gibi daha çok şekilde çoğaltılabilir.

Burada önemli olan şey ise işlerin yapılabilirliği. Evde yapabilecek olmanızın yanında elinizin de uyum sağlayabileceği iş türleri bulunmakta. İşleri tek yapmak zorunda olduğunuzu düşünmeyin çünkü eğer isterseniz işi kolaylaştırmak ve zamandan kazanç sağlamak için kendinize ailenizden ya da yakın arkadaşlarınızdan bir grup kurabilirsiniz. Bu hem sizin için kolaylık sağlar hem de kısa sürede daha fazla iş yaparak aylık geliri yükseltebilirsiniz. Bu tür işlere nasıl başvuracağınıza gelecek olursak internetten yapacağınız küçük çaplı araştırmalarla bu tür işleri yapan firmalara ulaşabilirsiniz.

İstanbul gibi bir şehirde iş bulmamanın imkanı yok zaten. Sanayi, tekstil ve bir çok alanda Türkiye’nin en gelişmiş şehri olduğu için evde ek iş imkanı bayağı bir fazladır. İnternette ki araştırmanın ardından firma yetkilileriyle konuşarak işin nasıl yapılacağı, ne kadar sürede yapılacağı ve iş karşılığında ne kadar miktarda ücret alacağınız hakkında bilgi alabilirsiniz. Her işin kendine has bir özelliği olduğu için işler hakkında internet üzerinden ya da temsilciden bilgi almanızı öneririz. Eğer işinizi benimserseniz yapabilirsiniz. Hem evinize katkı da bulunabilirsiniz hem de boş vakitlerinizi eğlenceli geçirebilirsiniz. Bu türde ki işler tabi ki sadece ev hanımları için değil zamanı bol olan ve ihtiyaç duyan duymayan her bireyin yapabileceği işlerdir. Evde kafa dağıtmanıza yardımcı olmakla birlikte hayatın yorucu temposundan da sizi birazcık uzaklaştırıp kafanızı dağıtmanıza yardımcı olacaktır.

3 Yorumlar

  1. 5 kişilik ekibimle evde iş arıyorum..

  2. Songül kırkayak

    Bebek patigi isini yapmak istiyorum nasıl basvuru yapacagimi bilgilendirirseniz sevinirim.

  3. İstanbul beykoz dönüş yaparsanız sevinirim evde paket işi yapmak istiyorum