Ana Sayfa / evde ek iş / Evde Tarçın Paketleme işi

Evde Tarçın Paketleme işi

Bu aralar alternatif tıp çok ön plandadır. İnsanlar ilaç yerine onlara iyi gelecek bitkileri araştırıp onları kullanmayı tercih ediyor. Haliyle buda aktarların işini çoğaltır. Talep ne kadar çok olursa o kadar evlere iş verilmesi de artıyor. Evde tarçın paketleme hiç yorulmadan yapacağınız bir iştir. Türk mutfağının vazgeçilmezi olan tarçıni paketlemek isteyen insanlara firmalar para kazanma fırsatı sunuyor. Kendi ihtiyaçlarını gidermek, ailesine destek olmak isteyenlere göre güzel bir iştir.

Firma size tarçıni kaç gram paketlemenizi söyleyecek, diğer bütün malzemeleri verecektir. Birde size terazi vereceklerdir. Bununla gramını ölçer sonrada paketlersiniz. Bu iste ne kadar çok yaparsanız o kadar çok kazanırsınız. Çok kazanmak istiyorsanız güzel, düzenli, temiz ve çabuk olmanız gerekiyor. Böylece firma size devamlı iş verecektir. En çok talep gören işler arasındadır. Bunun en büyük sebebi ise herkesin kolayca yapabileceği ve herhangi bir el becerisi gerekmeyen bir iş olmasıdır. Aile bireylerini n de yapabileceği ya da Komşularınızla grupça yapacağınız bir iştir.

Evde oturarak karışan olmadan, rahatça, sohbet ederek, çay içerek yapacağınız en kolay iştir. Bu ısı yapacağınız firmaları internetten bulabilirsiniz. Oraya mesaj yoluyla adinizi ve hangi şehirden istediğinizi yazıp beklemeye başlıyorsunuz. Ama her geri döneni mutlaka araştırıp öyle ise başlayın. Kotu niyetli insanlar çok bu ülkede bu yüzden öncelikle çok iyi araştırmanız gerekir.Evde iş fikirleri için artık insanların çok fazla araştırma yapması ve onların bütün iletişim adreslerini kendilerini güvence altına almak için araması gerekmektedir.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Bunları yapan insanların artık son zamanlarda çok fazla işten zararlı çıkmaması adına bunların yapılması gerekmektedir. Evde paketleme işi ile alakalı birçok iş ilanına ve işveren kişilere ulaşacaksınız. İşveren kişiler ile de kendinizi sağlama alacak bir anlaşma yapabilirsiniz. Bu anlaşmanın temelinde ise her iş bitiminde ücret şeklinde olabilir. Her iş yaptığınız da kişi size ücret ödeyecektir. Bu ücret ise güven kazanıp daha çok iş yapmanızı sağlayacaktır.

33 Yorumlar

 1. Benim bu ise çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz küçük bi ı kızım var ve dışarıya çalışmaya ihtiyacım var size umut bağlıyorum en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim

 2. Çok ihtiyacım var lutfennn

 3. 05462111443 ben başvuru yapamıyorum siz yardımcı olsanız bu numaradan

 4. ekibim var bu işi yapabiliriz

 5. Bende bu işi yapmak istiyorum… Yardimci olursanız sevinirim…

  • Bende bu işi yapmak istiyorum… Yardimci olursanız sevinirim… Ankara da oturuyorum…

 6. Uludağ üniversitesinde öğrenciyiz bu işe öok ihtiyacımız var

 7. Ankara mamakda ikamet ediyorum ek iş arıyorum 05417208780 ulaşabilirsiniz

 8. Doğrulu yok ama yinede bir deniycem

 9. Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum. Bursa

 10. Yeni evliyim borclarimiz var bütçeye katkı için istiyorum dönüş yapar misiniz 05464035699

 11. konyadamı iş

 12. konyadaysa alabilirim iş iytiyacım var hastayım evde yaparım

 13. Çekmeköy Taşdelen bölgesinde ek işler evde yapabilir iz 05385192388

 14. Evde tarçın paketleme işini bende istıyorum 7 yıl pazarda baharat işi yaptım paketleme işinde seriyimdir.ek iş olarak bunu istiyorum Ankara da ikamet ediyorum ismim ercan 29 yasindayım

 15. Ne iş olursa yaparım çok ihtiyacım var teşekkürler