Ana Sayfa / Ek İş / Evde Süsleme işleri

Evde Süsleme işleri

Evde Süsleme İşleri Yapmak

Ev hanımıysanız, öğrenciyseniz veya çalışıyor ve ek bir iş imkânı arıyorsanız evde süsleme işi yapmak sizin için makul bir iş olabilir. Evde süsleme işleri yapmak için ilk olarak süsleme işini hangi sektörde yapabileceği hakkında bir bilgiye sahip olmaları şarttır. Bu nedenle süsleme işlerine başlamadan önce ev hanımları ve öğrenciler bu işleree başlamak için önce detaylı bir inceleme ile ardından kendilerine sormalıdırlar. Geçtiğimiz yıllarda pek fazla tercih edilmeyen fakat günümüzde ek işlerin başında gelen süsleme işleri ev hanımları arasında çok popülerleşmeye başladı. Ev hanımlarının bu işleri tercih etme sebeplerinin başında el becerilerinin pratikliklerinin ve bu işi yapmak için ihtiyaç oldukları vakte sahip olmaları dolayısıyla yatkın olmasıdır.

Evde süsleme işleri yapmak isteyenler bir takım olayları iyi değerlendirmeleri gerekmektedir. Evlere ek iş veren firmalar tarafından verilen süsleme işlerini yapmak isteyen öğrenci ve ev hanımlarına süslemesi yapılacak ürünlerin neler olduğunu gösterir ve bu işleri yapıp yapamayacağınızı sorarlar. Firmalar tarafında süslenmesi istenilen eşyalar bazen kutu, bazen tepsi bazen ise hediyelik eşyalar olabilir. Ve sizin yapmak istediğiniz işler için hemen örnek yapmanız durumunda gerekli malzeme tedarik edilir ve beklenildiği gibi yapıp numunenizi gösterdiğiniz zaman işe alınmışsınızdır.

Evde Süsleme İşleri ile ne kadar kazanılır ?

Elbette çoğumuz bu işler ile yüksek gelir elde etmeyi planlamaz. Evimizde süsleme işleri yapmak ana gelir kaynağından fazla ek gelir kaynağıdır ve Bu nedenle çok fazla getirisi olan işlerde para kazanmak bu iş alanı için zordur. Aslında riske atmadan kazanabileceğiniz miktar sizin çalışma azminize ve iş verimliliğine bağlı olarak değişkenlikler gösterebilmektedir. Çalışma saati sırasında gerçekten vakit ayırırsanız x.xxx TL ve üzeri maaşlara kadar erişebilirsiniz. Bu tamamen kendinize bağlıdır. Hatta sadece bir iş yeriyle çalışmayın farklı iş yerlerinide bünyenize ekleyin. Muhakkak Emeği karşılıksız bırakmayan dürüst kişilerle çalışmaya özen gösterin emeğinizin sömürülmesine de izin vermeyin. İşin özü bu iş alanında ne verdiyseniz onu kesinlikle bulursunuz.

47 Yorumlar

 1. İşsiZim bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olun

 2. Bende yapmak istiyorum denizde oturuyorum ise cok ihtiyacim var.

 3. Ben uzun zamandir evde ek iş ariyorum ama birturlu bulamiyorum.ne is olsa yapariz hizli ve guvenli. yeterki yapacak is bulalim..is veren kardesler duyun sesimi..

 4. Bu işe ihtiyacım var annem için evde yapmak istiyor. İzmir alsancak mailden dönüş yaparsanız sevinirim

 5. Üniversite öğrencisiyim ve masraflarımı karşılamam lazım evde 3 kişiyiz rahatlıkla her türlü ek iş yapabiliriz istanbul Bahçelievler

 6. Bende izmirde oturuyorum ve bu ise gercekten ihtiyacim var

 7. Bende evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 8. Bursa gursuda oturmaktayim evde yapilabilecek is ariyorum donus yaparsaniz sevinirim

 9. Bende el becerileri oldukça iyi biriyim bende talibim Manisa’da ikamet ediyorum teşekkürler.

 10. Bende bu işi yapmak istiyorum. Kütahyadan yaziyorum

 11. Bursa da ikametgah etmekteyim.. Evde yapabileceğim ek işe ihtiyacım var. Bana dönüş yapar ve yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi Günler..

 12. Bende evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 13. Bende yapmak istiyorum el beceri var bu işe ihtiyacım var bursada oturuyorum

 14. Merhaba çalışmıyorum ev hanımıyım evde iş yapmak istiyorum çok ihtiyacım var. Sizden haber bekliyorum.

 15. Merhaba benim esim susleme paketleme islerinden anliyo isede ihtiyaci var bana ulasirsaniz sevinirim