Ana Sayfa / Ek İş / Evde strec film paketleme ek iş 2017

Evde strec film paketleme ek iş 2017

Biliyorsunuz ki son zamanların en çok rağbet gören işleri evde yapılan ek işler. Ev hanımlarının boş vakitlerini değerlendirmek istemeleri, eşlerine yardım etmek ve ihtiyaçlarını karşılama isteklerine yardımcı olabilecek türden işler bunlar. Peki bu işler nasıl türlerde ayrılabilir? Örnek olarak evde streç film paketleme işi. Bilirsiniz ki, özellikle ev hanımlarının bildiği streç film çoğunlukla mutfakta kullanılmaktadır. Ve besinlerin sağlıklı bir şekilde korunması için üretilmekte. İşte bu olayda size düşen kısımsa paketleme işi. Yoğunluğun fazla olması nedeniyle bir çok şirketin dışarıya iş verme gibi olayları oluşmaktadır ve bu şirketler genellikle ev hanımlarının ve evde bolca boş vakti olan kişilerin yardımına ihtiyaç duymaktadır.

Bu işin başvurusunu nasıl yapacağınıza gelecek olursak bundan önce çok önemli bir konu ile ilgili de bir bilgi verelim. İş için sizin hiç bir şekilde para ödemenize gerek görülmemekle birlikte bütün masrafların size işi veren firma tarafından karşılanacağını söyleyelim. Bundan sonra internet ve ya streç film işini yapan şirketlerin telefon numaraları yardımıyla başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzun kabulü sonrası bu işi veren şirket 5.000-6.000 civarında streç filmi size ulaştıracak ve siz paketleme işine başlayacaksınız. İşi bitirmeniz için size tam 1 ay süre tanınacaktır. Streç film öyle küçük bir şey olmadığı için, paketlemesi de kolay bir iş olduğundan gününüzün sadece 5-6 saatini bu işe ayırmanız yetecektir.

Tabi sizin iş yapış düzeniniz ve elinizin hızından da sürenin uzaması azalması size bağlıdır. Bu işi illa tek başınıza yapacaksınız diye bir şey yok isterseniz grup kurup daha kolay bitirebilirsiniz. Ücret olayı ise şöyle ki haftalık olarak 300 ve ya 400 olarak şirkete göre değişmektedir. Ne kadar çok iş yaparsanız ücretinizde o kadar artış gösterir.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Aylık geliri yükseltip ihtiyaçlarınızı karşılamakla birlikte yeni şeylere de yelken açabilirsiniz. Unutmayalım ki bu işlerde firma güveni de çok önemlidir. Evde yapmak için iş ararken bu konuya da dikkat etmenizi söylemeden geçmeyelim.

90 Yorumlar

 1. Edirne Merkezi’nde oturmaktayım. Evde yapabileceğim bir iş aramaktayım.

 2. Evde paketleme isi istyrum

 3. takim arkadaslarim var acilen ise ihtiyacli

 4. Acil olarak bu işe veya buna benzer işlere ihtiyacım var. Bursa Osmangazi ilçesinde ikamet etmekteyim. Acil dönerseniz sevinirim.

 5. Bende ıs yapmak istiyorum esım ogrencı ve çocuğum var. Sıkıntılı donemden gecıyoruz lutfen yardım . Ekıbım var . Samsun atakum.

 6. Kocaeli korfez de oturuyorum ne olur artik Dalga gecmeyin donmuyorsunuz bisey yapmiyorsunuz

 7. Adana da oturuyorum 6 kişilik bir grubumuz var hepimizin de işe ihtiyaç var maddi sıkıntılar yasiyoruz ne olur yardim edin

 8. Evde ek is yapmak istiyorum.esime destek olmak istiyorum.ozenle calisirim.

 9. Manisa akhisar ilcesinde oturuyorum bu ise cok ihtiyacim var lutfen geri dönün her turlu paketleme isoni yaparim acil lutfen isitme engelli cocugum var onun icin allah rızası için donun

 10. Konya merkez

 11. Trabzon da oturuyorum 2 çocuğum var ve evde ek iş yapmak ıstiyorum

 12. Merabalar 20 yasindayim bir kiz kardesim annem yapabiliriz temiz ve titiz gununde teslim edebilirim

 13. Safranbolu merkez deyim ev hanimiyim evde yapabilecegim bir ise ihtiyaçim var

 14. Manisada oturuyorum ek işe ihtiyacım var çalışmıyorum dönerseniz sevinirim

 15. Çanakkale geliboludayiz evde ek is yapmak istiyoruz lütfen olumlu veya olumsuz bir cevap verin