Ana Sayfa / Ek İş / Evde strec film paketleme ek iş 2017

Evde strec film paketleme ek iş 2017

Biliyorsunuz ki son zamanların en çok rağbet gören işleri evde yapılan ek işler. Ev hanımlarının boş vakitlerini değerlendirmek istemeleri, eşlerine yardım etmek ve ihtiyaçlarını karşılama isteklerine yardımcı olabilecek türden işler bunlar. Peki bu işler nasıl türlerde ayrılabilir? Örnek olarak evde streç film paketleme işi. Bilirsiniz ki, özellikle ev hanımlarının bildiği streç film çoğunlukla mutfakta kullanılmaktadır. Ve besinlerin sağlıklı bir şekilde korunması için üretilmekte. İşte bu olayda size düşen kısımsa paketleme işi. Yoğunluğun fazla olması nedeniyle bir çok şirketin dışarıya iş verme gibi olayları oluşmaktadır ve bu şirketler genellikle ev hanımlarının ve evde bolca boş vakti olan kişilerin yardımına ihtiyaç duymaktadır.

Bu işin başvurusunu nasıl yapacağınıza gelecek olursak bundan önce çok önemli bir konu ile ilgili de bir bilgi verelim. İş için sizin hiç bir şekilde para ödemenize gerek görülmemekle birlikte bütün masrafların size işi veren firma tarafından karşılanacağını söyleyelim. Bundan sonra internet ve ya streç film işini yapan şirketlerin telefon numaraları yardımıyla başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzun kabulü sonrası bu işi veren şirket 5.000-6.000 civarında streç filmi size ulaştıracak ve siz paketleme işine başlayacaksınız. İşi bitirmeniz için size tam 1 ay süre tanınacaktır. Streç film öyle küçük bir şey olmadığı için, paketlemesi de kolay bir iş olduğundan gününüzün sadece 5-6 saatini bu işe ayırmanız yetecektir.

Tabi sizin iş yapış düzeniniz ve elinizin hızından da sürenin uzaması azalması size bağlıdır. Bu işi illa tek başınıza yapacaksınız diye bir şey yok isterseniz grup kurup daha kolay bitirebilirsiniz. Ücret olayı ise şöyle ki haftalık olarak 300 ve ya 400 olarak şirkete göre değişmektedir. Ne kadar çok iş yaparsanız ücretinizde o kadar artış gösterir.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Aylık geliri yükseltip ihtiyaçlarınızı karşılamakla birlikte yeni şeylere de yelken açabilirsiniz. Unutmayalım ki bu işlerde firma güveni de çok önemlidir. Evde yapmak için iş ararken bu konuya da dikkat etmenizi söylemeden geçmeyelim.

90 Yorumlar

 1. Ben 27 yaşındayım evliyim ve maddi sıkıntılarım olduğu için işi yapmak istiyorum elim çabuktur pratiğim dönüş yapmanızı istiyorum

 2. İşten ayrıdıl çalışmak istiyorum

 3. Basvuru nasil yapacagiz bir turlu bulamadim yardimci olur musunuz

 4. Trabzon merkezde dort kisilik ekibimiz var elimiz hizli ve istenen zamanda isi teslim ederiz lutfen geri donus yapin

 5. Yaaa lütfen ulasın bursa nilüferde ikamet ediyorum çok ama çok ihtiyacım var. Özge mert. ozgealisim@outlook.com ulasın aciilll

  • Muruvvet gürdal

   Eşimin borcu nedeniyle çok sıkıntımız var üç çocuğum var ikisi okuyor eşime destek için böyle işe ihtiyacım var her işe elim yakındır hemen alisirim evim kira olumlu olursa çok sevinirim

 6. Elim yatkındır. Hızlıdır. Çok ihtiyacım var 2kuçuk çocuğum var esim işsiz. Çok zor zamandan geçiyoruz. 25 yasındayım

 7. Bulundugum yerde is imkani cok kisitli universite mezunu olmama ragmen is bulamadim.evliyim cocugum var maddi acidan bu ise ihtiyacim var.

 8. Bende evimde iş yapmak istiyrum

 9. Acil iş lutfen Ankara Altındağ

 10. ise ihtiyacimiz var kizim ve ben ise talibiz

 11. 15 kişilik ekibimiz var en kısa zamanda haber bekliyorum

 12. müge Koyunoğlu

  Merhaba hemen başvur yazan yere tıklıyorum ama açılan sayfada il ilçe bilgileri çıkmıyor. Ben istanbul Büyükçekmece de oturuyorum. Lütfen yardımcı olun.

 13. Sebahat sarıca

  Poşet katlama ya talibim

 14. Sümeyye kevser

  İşten ayrılalı 1 buçuk aynoldu öğrenciyim kendi harçlığımı çıkarmak için çalışmak istiyorum

 15. Edirne Merkezi’nde oturmaktadır. Evde yapabileceğim bir iş aramaktayım.