Ana Sayfa / evde ek iş / Evde poşet işi

Evde poşet işi

Evinizde poşet dosya paketleme işi yapabilmek için son zamanlarda oldukça fazla var olan o değerli vaktinizi kullanmanız gerekecektir. Evde oturup sadece temizlik ve ya ev işi yapan kadınlar bu işi yaparak aylık belirli bir ücrette para kazanabilirler. Aylık bu yüksek kazanca oldukça çok ortak olmak isteyen kişiler için son zamanlarda çok fazla internet üzerinden bu tür araştırmaları yapması gerekmektedir. Bundan dolayı da internet üzerinden araştırma yapılarak evde poşet dosya paketleme işini alabileceğiniz firma isimlerine ve kişi isimlerine ulaşabilirsiniz.

Evde poşet dosya paketleme işine gelince sizlere gelen ürünlerden belirli sayıda dosyaları ayrıştırdıktan sonra onların eşit sayılarda bir paketin içine koymanız istenecektir. Bunlardan sonra da firma ile yaptığınız anlaşma ne ise ona göre o ürünleri hazır hale getirmeniz gerekecektir. Ürünlerin son zamanlarda çok fazla satılmasından dolayı sürekli olarak kırtasiye ve benzer satış yapanların bu hızlı satışlardan dolayı çok fazla poşet dosyalara ihtiyacı olduğunu görmekteyiz.

Bundan dolayı da bu poşet dosyaların belirli sayılar ile paketlenip daha sonradan onların artık satışa hazır konuma getirilmesi gerekmektedir. Satışa hazır hale getirilen bu dosyaların üzerine sizden bir de fiyat yazmanız istenebilir. Fiyat yazmak da size çok fazla bir vakit kaybettirmiş olmaz. Ancak bu gibi ekstra durumları firma ile önceden görüşmeniz gerekmektedir. İşi aldığınız kişi ya da yetkili size en ince ayrıntısına kadar nasıl bir iş istediği hakkında detaylı bilgiyi vermesi gerekmektedir.

Bu detaylı bilgiler verildikten sonra da size verilen malzemeler ile birlikte poşet dosyaları paketleme işlemlerine hemen hızlı bir şekilde başlamalısınız. Paketleme işlemlerine hızlı bir şekilde başlarsanız eğer daha çok iş yapabilir ve daha çok iş alma şansınız olacaktır.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Bu işi yaparken evinizde oturarak ve rahat bir şekilde bu işleri yapma şansınız olacaktır. Bu işleri yaparken de ne kadar hızlı yaparsanız eğer o kadar çok iş alma şansınız ortaya çıkacaktır. Ayrıca çok dikkatli ve düzenli biçimde işinizi yaparsanız sizin için çok iyi iş fırsatı olacaktır.

100 Yorumlar

 1. evde poşet işi yapabilirim..

 2. Ben istiyorum bu isi yapmayi donerseniz sevinirim..

 3. ANKARA KÜÇÜKESAT BU İŞİ İÇİN YARDIMCI OLURMUSUNUZ

 4. Evde is istiyorum

 5. Bende ek iş yapmak istiyorum lütfen çok ihtiyacım var istanbul Maltepe

 6. Ankara altındağ da ikamet ediyorum yardımcı olur musunuz

 7. ihtiyacım var dönüş yaparmısınız

 8. Aile bütçemize katkıda bulunmak istiyorum. Daha önceden iş deneyimim var. Her türlü paketleme yapabilirim.

 9. Poset katlama işlerinden almak isterim yardımcı olursaniz sevinirim istanbul sancaktepe de ikamet ediyorum

 10. Bende paketleme işi istiyorum isparta

 11. Adanada oturuyom bende evde poşet katlama işi yapmak istiyorum

 12. Konya Selçuklu da ikamet ediyorum

 13. Edirne merkez

 14. Songül yalçın

  Benim 4 çocuğum var hepsi okuyor gelirim yok bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim evde her iş yapabilirim

 15. Bu işi çok istiyorum 4 kişiyiz yardmcı oln lütfen

  😊😊👏👏👏