Ana Sayfa / Ek İş / Evde Nikah şekeri paketleme işi

Evde Nikah şekeri paketleme işi

Canınız mı sıkkın? Evde boş boş oturuyor musunuz? Yapacak bir şeyler arayıpta bulamıyor musunuz? İşten arta kalan vakitlerinizi mi değerlendirmek istiyorsunuz? O zaman sizde evde ek iş fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Özellikle ev hanımları ve evde bolca vakti bulunan kişiler için home office olan bu iş türlerine bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Bugün biz evde nikah şekeri paketleme işi hakkında konuşacağız. Peki nasıl olacak bu evde nikah şekeri paketleme işi? İlk öncelikle iş almak için güvenilir ve sağlam bir firma bulmanız gerekiyor. Bunu da internetten küçük bir araştırma yaparak bulabilirsiniz.

Başvuruları genellikle internet üzerinden alıyorlar ama almayan firmaların numaralarına ulaşıp yönetici bir kişiyle görüşerekte bu işlere sahip olabilirsiniz. Ardından size gönderilen kutu kutu malzemeleri ve yapılış şekillerini iyice öğrendikten sonra elinizin yatkın olması halinde işe başlayıp hızınızı yüksek tutup işleri zamanında bitirmeniz gerekmektedir. Zamanından önce bitirseniz sıkıntı yok ama zamanından geç bitirirseniz sıkıntı büyük olabilir çünkü size işi veren firma tekrar iş vermeyi kabul etmeyebilir.

Ve kendinize yeni iş imkanları aramaya başlarsınız. Bu da sizin için zaman kaybı demektir. Bu iş karşılığında alacağınız miktarı firma belirlemektedir. Bu yüzdende alacağınız miktar firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Ama belirli bir fiyat verecek olursak ₺800 ila ₺1500 arasında değişiklik gösterir. Tabi bu sizin elinizin hızına da bağlı bir şey. Ne kadar çok yaparsanız aylık geliriniz o kadar çok artar. İşin yapılışına gelecek olursak size gönderilen malzemeleri kararınca tüllerin içinde yerleştirip ağızını kurdeleyle bağlayacak üzerine de evlenen kişilerin isminin yazdığı kağıtları zımbalayacaksınız.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Bu işi bitirebildiğiniz en erken zamanda bitirip yenilerini alırsanız aylık gelirinizi arttırabilirsiniz. Elinizin uyum sağladığı yapabileceğiniz işlere yönelmenizi tavsiye ederiz. Elinizin uyum sağlamadığı işlerde sağlıklı bir düzen oturtamazsınız ve hep yarı yolda kalırsınız. Bu yüzden eşinizin uyum sağladığı işleri seçin ve evde ek iş ile para kazanmaya sizde başlayın.

24 Yorumlar

 1. Evde her türlü paketleme işi yapabiliriz Bornova İzmir

 2. Boş vaktimiz çok ve bi kazanca ihtiyacımız var.

 3. Evdeki boş zamanlarda vakit geçirip aynı zamanda kazanç sağlayabileceğim için bu işi tercih ediyorum . Geniş bir arkadaş kitlesine sahibim verilen işi zamanın da ve iyi bi şekilde yerine getirebileceğimin teminatını verebilirim . Teşekkürler.

 4. Kendi nikah şekerlerimide ben yapmıştım elim gayet yatkın ve hızlıdır düzene temizliğe önem veririm yaptığım işin beğenilmesi benim için çok önemlidir.
  Yeni evlendim evde canım çok sıkılıyor kendime bir uğraş arıyorum uğraşacagım şey beni mutlu edecekse neden bu iş olmasın ki ?
  Hem aile bütçesine katkım olacak hem artık evde canım sıkılmayacak.

 5. Paketleme işleri yapmak istiyorum

 6. Bende evde ek iş yapmak istiyorum. Evde boş oturmak yerine ek bi gelir kapısı. Lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim.

 7. İş istiyorum farketmez ne olursa yaparım acil adana yüreğir de oturuyorum

 8. Kayserİ el becerim yüksektir paketleme işi yapabilirim

 9. İhtiyacım var ve bolca vaktim var bu vaktimi değerlendirmek istiyorum hem böylelikle elime bir miktarda kazanç geçecek kendime güveniyorum elim yatkındır zamanında yetişdiririm elimden geleni değil fazlasını yaparım başvurumu değerlendirmenizi bekliyorum teşekkürler

 10. Ek ise cok ihtiyacim varr elimden her is gelir Bursa 05378929471

 11. Nakite cok ihtiyacim var borc oduyoruz

 12. Evde her turlu ek iş yapmak istiyorum Ankara etlik de oturuyorum üç bebegim var aslen muhasebeciyim amabebelerimden ddolayı çalışamıyorum eşim otovussofor şoförü ama kışın işleri durduğu için ona destek olmak istiyorum

 13. Şanlıurfa karaköprüde paketleme işleri için yardımcı olabiliriz.

 14. izmir bu işe ihtiyacaım var ve elım yatkındır 05318670028 izmir

 15. Bütün gün evdeyim. Bu işi yapabilecegime eminim aydinda varsa bu tür iş yaparim