Ana Sayfa / Ek İş / EVDE MUZ TOKA MONTAJI İŞİ

EVDE MUZ TOKA MONTAJI İŞİ

Ev hanımlarına yeni iş imkanları tanıyan firmaların sunduğu bir diğer iş ise evde muz toka montajı. İki parçadan oluştuğu için yapılması biraz zor olduğundan firmalar dışarıya iş vermektedirler. Tabi bütün malzemeler size firma tarafından verilmekte. Nasıl olur bu evde muz toka montaj işi. Bu işi veren firmaların yetkililerinde biri size iki parça halinde muz tokaları ve montajlama işini yapabilmeniz için montaj ürününü size gönderecek. Göndermiş oldukları iki parça halindeki tokaları birleştirip çalışıp çalışmadıklarını kontrol etmelisiniz. Yoksa alacağınız miktarda düşüş yaşayabilir ya da bir daha iş alamayabilirsiniz.

Bu iş için belirli bir fiyat verecek olursak aylık olarak ₺1300 ye yakın para alabilirsiniz. Tabi ki bu sizin ay içerisinde ne kadar iş yaptığınıza bağlıdır. Eğer bir ay içerisinde zamanınızı doğru kullanarak işe yoğunlaşırsanız belirli fiyatın üzerinde bir para alabilirsiniz. Bu sizin işe ne kadar değer verip ne kadar bağlı olduğunuzla alakalıdır.

İşinize bağlı olursanız hem firmadan güven kazanırsınız hem de daha fazla iş sahibi olabilirsiniz. Bu da sizin işinize ve aldığınızın ücretin yükselmesine pozitif olanak sağlar. Bu iş ile birlikte evinize her ay belirli bir miktar para sokabilir hem de boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz. İşin size maddi olarak hiç bir zarar verecek yanı yoktur. İşin tüm masrafları ve ürün parası tamamen firmalara aittir.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Eğer sizde böyle işleri yapabilirim zamanın ne de olsa boş geçiyor diyorsanız bir çok insan gibi internet üzerinden bu işleri veren firmaları araştırarak form doldurabilir ve iş sahibi olabilirsiniz. Böylelikle hem evdeki sermayeye katkı sağlar hem de boş vakitlerinizi eğlenceli hale dönüştürebilirsiniz. Bütün ev hanımlarının ve evde boş vakti bulunan erkeklerin yapabileceği bir iş olan muz toka montajını sevebileceğiniz kesin bir kanıdır.

29 Yorumlar

 1. Lütfen cok ihtiyacım var bu işe yardımcı olun

 2. Bnimde ise ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 3. Ankara elvankette oturuyorum evde ek is yapmak istiyorum

 4. Bu ise ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim Ankara altındağ

 5. Yapabilirim istanbul Beykoz

 6. Mrb esimle evde yapilacak ek is ariyoruz tesekjurler

 7. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.is yapmak istiyorum.tesekkurler

 8. muz toka işini yapmak istiyorum.izmit gölcük değirmendere

 9. Merhaba kayseri merkez lutfen donus yaparsaniz sevinirim

 10. Benim çok ihtiyacın var işe nolur ulaşin 05514385428

 11. izmir karşıyaka her tūrlū paketleme iş yeklifine acığım.

 12. Bursa’da evde iş arıyorum davetiye katlama vb… Diğer tüm benzer işler

 13. Bu işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapin ankara Altındağ esra

 14. Bursada evde is arıyorum davetiye katlama vb.. Benzer her türlü is

 15. Merhaba. Calismiyorum gebzede oturuyorum zaman sıkıntım yok acil is ariyorum.