Ana Sayfa / evde ek iş / Evde leblebi paketleme işi

Evde leblebi paketleme işi

Evlerde yapılan ürünlerin başında gelen leblebi paketleme işi de son zamanlarda çok kullanılan ek işlerden biridir. Paketleme işlemleri genel de fabrikalarda ve özel üretim merkezlerinde yapılsa da dışarıda satılan ürünlerin pek çoğu insanların kendi elleri ile yaptıkları paketleme işlemlerine girmektedir. Leblebiler genel de fabrikalarda özel imalat yapılarak ve el değmeden paketlenen ürünlerdir. Ancak bazı durumlarda ayrım yaptırmak gerekirken leblebilerin insanların özel emekleri ile paketlendiği görülmektedir. Bu da evde ek iş olarak kullanılabilir.

Ev de oturan ve aylık en kazanç sağlamak isteyen hanımlar ya da beyler bu işi yapabilir. İnternet üzerinden yaptıkları araştırmalar sonucunda birçok evde ek iş ve ek kazanç sağlayan ürünler ile karşılaşacaktır. Daha sonradan ise onlar ile irtibata geçerek işi alabilirler. İşleri aldıktan sonra ise belirli bir süre zarfında onlardan istenilen paketleme işlemlerini yapmak zorundadırlar. Her ne kadar çok paketleme işlemi yaparlar ise o kadar çok para kazanacaklardır.

Paketleme işlemi yaparken firma ya da şahıs size gerekli olan tüm malzemeleri verecektir. Malzemeler verildikten sonra da sizler paketleme işlemlerine başlayacaksınız. Ancak işi almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı özellikler vardır. Bu özelliklere değinecek olursak eğer; alacağınız ücretin günlük mü, aylık mı yoksa haftalık mı olacağını önceden konuşmalısınız. Ayrıca belirtilen süre zarfında bu işi yapabileceğinize kendinizi inandırmanız da gerekebilir. Her ne kadar sonunda para olsa da bu işi yapabilmek için belirli bir zaman ayırmanız gerekecektir.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Bu işe belirli bir zaman ayırdıktan sonra da artık oldukça fazla hızlı bir şekilde paketleme yaparak daha çok para kazanabilirsiniz. Ücreti ise günlük almanız sizin için çok iyi olacaktır. Hem günlük ihtiyaçlarınızı karşılamış olursunuz hem de oldukça fazla bu işi yapmaya motive olursunuz. Para ne kadar çok gelirse insanlar o kadar çok o işe dört el ile sarılmaktadır. Bundan dolayı da insanların o işlere dört eller sarılması için yaptıkları işlerin kazançlarını hemen almaları gerekmektedir. Sizler de bu dediklerimize uyarak para kazanabilirsiniz.

29 Yorumlar

 1. paketleme işi istiyorum Konya meram

 2. Evde ataç paketleme işi için talep ediyorum

 3. Balikesir bandirma 2 kişiyiz bu işe talibiz

 4. Karı Koca olarak evde bu işe talibiz ihtiyacımız vardır , elimiz hızlıdır

 5. Evde işte boş zamanlarımda ek iş yapmak istiyorum evliyim 2 kızım var yardımlarınızı bekliyorum

 6. Denizlide nazife 4 kişilik grubumuz var yapabiliriz geri dönüş yaparsanız sevinirim 05417414667

 7. Leblebi paketleme işine talibim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 8. İhtiyaç için iş başvurusunda bulunmak istiyorum

 9. Gerçekten işe ihtiyacım var 5 kişilik bir ekibiz yardımcı olursanız sevinirim

 10. Iki arkadaşız kredi ve evleneceğim durumum sıkışık ek ise ihtiyacımız var verilen işi itinayla yapıp gününde teslim ederiz lütfen yardımcı olursanız minnetar oluruz

 11. Evde 2 kişiyiz bir bayan bir erkek olmak üzere yardımcı olursanız bizlerde çalışmak isteriz saygılar. 0553 026 06 51

 12. antalya gazipaşa

 13. denizli/ tavas

 14. Izmirde yasiyorum evde yapabilcegim is ariyorum lutfen yardimci olurmusunuz

 15. Evde 4 kişiyiz daha önce paketleme işlerini çok yaptk sancaktepe/istanbul da yaşıyoruz