Ana Sayfa / evde ek iş / EVDE KOKULU SABUN YAPIM İŞİ

EVDE KOKULU SABUN YAPIM İŞİ

Mis kokulu sabunlar her zaman kadınların gözdesi oldu. Üstelik günümüzde sabunlar öyle güzel, estetik ve gösterişli ki, dekorasyon amaçlı kullanımına da sıklıkla rastlar olduk. Bu güzel, mis gibi sabunları evlerinde dekoratif amaçlı sergilemek isteyen kişilerin sayıları gün geçtikçe artarken, elbette yeni iş kapıları da bize sonuna kadar açılmış oluyor.

Sabun talebi artarken, sürekli yükseliş gösteren bir diğer istek de herkesin içinde yer alan daha fazla kazanma arzusu. İster çalışan olsun, ister işsiz, ister öğrenci olsun ister emekli, herkes, ek gelir sağlayan işler neler bunları araştırıyor. Böylece gelirlerini yükseltmeyi hedefliyor. Bunun için pek çok firma, bir çok iş teklifi ile karşımıza çıkıyor. Bu işlerin ortak noktası ise kolayca, ev ortamınızdan kopmadan yapabiliyor olmanız ve ücretinizi yine sizin belirlemeniz. Performansınız arttıkça daha çok kazanmak sizin elinizde.
Peki estetik kaygıların artması ile yönelimin yükseldiği kokulu sabunlar nasıl temin ediliyor. Bu temin için, evde kokulu sabun yapımı işi nasıl gerçekleştirilir? Ne kadar gelir elde edilir? Gelin tüm merak edilenlerin cevabını birlikte arayalım.

Evde Kokulu Sabun Yapımı
Günümüzde pek çok kişi, özellikle sosyal medya üzerinden kokulu sabun satışı yapabilmektedir. İşin çok fazla tercih ediliyor olmasının sebepleri, öncelikle kolay olmasıdır. Bunun dışında kazancının yüksek olması ve çok kazandırması gelmektedir. Bu nedenle kokusu sabun yapımı işi yönelimi gün geçtikçe artmaktadır.
Peki nasıl yapılır?
Çok basit. Öncelikle internet üzerinden, bu işi yapan firmalara ulaşmanız gerekir. Ardından kokulu sabun işi başvuru formu doldurulur. Kısa süre içerisinde de firma sizinle iletişime geçer. Bundan sonraki aşama, firmanın size eritilecek sabun ve istenile sabun kalıplarını temin etmesi gerekir. Bundan sonra, çeşitli kokulu esanslar ekleyerek mis gibi kokmasını sağladığınız sabunları üretmeye hızla başlayabilirsiniz.

Ne Kadar Kazanırım?
Ek gelir elde etme arzunuzun sebebi birikim yapmak olabilir. Belki de ay sonunu getiremediğiniz için bir arayış içindesiniz. Ev ekonominize katkı sağlamak istiyor da olabilirsiniz. Her ne durum ve şartta olursanız olun bilmeniz gereken, kazancınızın ne kadar olacağını sizin belirleyeceğinizdir. Yaptığınız kokulu sabun adedi başına ücret almak üzere ilgili firma ile anlaşırsınız. Bundan sonrası sizin performansınıza bağlıdır. Çok da kazanabilirsiniz, az da. Zamanla eliniz hızlandıkça elbette geliriniz de artacaktır. Belki de birkaç kişi bu işi yaparak gelirinizi daha yüksek oranda arttırma yoluna başvurabilirsiniz.
Ek iş , Ek Gelir Başvuru
Tamamen sizin elinizde. Bu nedenle kendinize en uygun işi seçmelisiniz. Diğer işlere göz atmak için sitemizi inceleyebilirsiniz. Seçtiğiniz işi yaparken ne kadar hızlı olabileceğinizi hesap ederek, kendinize bir gelir hedefi belirleyebilirsiniz. Daha sonra hızlanacak, zaten otomatik olarak gelirinizi yükseltmeye başlayacaksınız. Ek gelir elde edecek olmanın en güzel tarafı da, evinizde, rahatınızı bozmadan ve günlük işlerinizi aksatmadan kazanç elde etmeniz olacak.

90 Yorumlar

 1. Ankara Etimesgut

 2. Is icin yardımcı olur musunuz

 3. Ankara Yenimahalle de oturuyorum .evde sabun paketleme işi istiyorum .

 4. merhaba tekirdag ergene bakırça mahalleside oturuyorum bu işe ihtiyacım var geri dönüş yapamısınız

 5. Evde oturmaktan sıkıldım
  Evde yapcak is

 6. fayik Ağaoğlu

  Detayi hakkinda bilgi alabilrmiyiz

 7. Bornova İzmir de yaşıyoruz. Titiz ve seri çalışıyoruz. İşe ihtiyacımız var.

 8. Tekstil teknikeriyim,şuanda çocuğum daha küçük olduğu için calisamiyorum.onun için evde iş yapmak istiyorum.el becerim ve hızlı hareket etmeme dayanarak ,evde iş yapmamın daha kolay olacağını düşünüyorum.verilen zamanda istenilen ürünü teslim edebilirim.

 9. Bu işe çok ihtiyacım var istanbul Çekmeköy de yasiyorum

 10. size nasil ulasabilirim

 11. Evde kokulu sabun paketleme bursa acil haber b ekliyorum

 12. Benim ihtiyacım var yardimci olursanız çok sevinirim

 13. Mrb ben kocaeli derincede ikamet ediyorum sabun paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursaniz sevirim

 14. Paketleme işi yapmak istiyorum ekibi de var