Ana Sayfa / evde ek iş / EVDE FİYONK İŞİ

EVDE FİYONK İŞİ

Eğer ev hanımıysanız ya da evde yapacak işi olmayan bir kişiyseniz zamandan bol bir şeyiniz yok demektir. Bilinir ki ev hanımlarının hep dert yandığı bir şeydir evde yapacak iş bulamamak. İşte bu derde çare olacak işler 2016 yılında ev hanımlarına ve zamanı bol insanlara iş imkanı sunmaktadır. Ne mi bu işler? Evde yapacağınız işler şöyle ki örnek olarak fiyonk işi. Fiyonk bilinir ki kurdelenin şekil verilerek aldığı hale denir. Fiyonk genellikle her alanda kullanılır ve kullanılmaya da devam ettiği ortadadır.

Eğer birazcık el beceriniz varsa iş sizin için tamam demektir. Çünkü eve verilen işlerin çoğu zaten el becerisi gerektirir. Nasıl yapılacağına gelecek olursak internetten yapacak olduğunuz küçük bir çaplı araştırmayla firma yetkililerinden biriyle görüşeceksiniz ve ardından bu firma yetkilisi iş hakkında size geniş çaplı bilgi verecektir. Ücreti nasıl alacağınızdan, ne kadar zamanda bitirmeniz gerektiğinden, ücretin ne kadar olduğundan ve işi nasıl yapacağınız gibi türden bilgiler.

Bu işi tek olarak yapabileceğiniz gibi grup halinde de yapabilirsiniz ve hem zamandan hem de fiyattan kazanç sağlayabilirsiniz. Bu iş için hiç bir şekilde para falan vermeyeceksiniz.Aksine para kazanacak evinizin gelirine katkıda bulunabileceksiniz. Gelelim işin nasıl yürüdüğüne konuştuğunuz firma yetkilisi size belirli sayıda gerekli malzemeleri gönderecek ve size teslim tarihi hakkında bilgi verecektir.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Sizde elinizi alıştırdılar daha da hızlanacak hızlandıkça da daha fazla iş alabileceksiniz. Bu işi yaptığınızda aylık kazanacağınız gelir ise yaklaşık olarak ₺1800 olacaktır. Eğer kendinizi alıştırırsanız ve dahası da işinize sadık olursanız bu size katkı sağlamakla birlikte gelirinizin de yüksek olmasına yardımcı olacaktır. Kendi prensibinizi oluşturur ve prensibinize sadık kalırsanız her işin üstesinden gelirsiniz. Unutmayın ki başlamak bitirmenin yarısıdır. Başlarsanız bitirmeye yakınsınız demektir.

33 Yorumlar

 1. kazım çorbacı

  istanbul çatalca da ikamet ediyorum evde paketleme işleri yapabilirim

 2. Fiyonk isi yapmak istiyorum 4 kisiyiz ankara altindağ

 3. Kocaeli deyim evde iş yapabilirim

 4. Evde Fiyonk yapmak istiyorum duzce de oturuyorum

 5. Ekibim var evde yapabilecegim bir iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 6. İstanbul büyükçekmece bizde iş istiyoruz

 7. Bizlerde iş istiyoruz istanbul büyükçekmece oturuyoruz bizimle iletişime geçmeniz istiyoruz

 8. Bende yapmak isterim bilgilendirirseniz cok sevinirimm cevabinizi bekliyorum tesekkurler

 9. slm ben ankara da oturuyorum böylebirişe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 10. her türlü paketleme isi yapabilirim lütfen artık birileri cvp versin İstanbul sultanbeylide oturuyorum

 11. Ankara etimesgut

 12. Antalya merkez 4 kisilik grubum var bende evde is istiyorum

 13. merhaba
  ANKARA da ikamet etmekteyim
  ev hanimiyim hic bir ugrasim yok gun boyu bosum daha once susleme ve paketleme isi yaptim
  uygun gorurseniz bu isi yapabilirim

  degerlendirirseniz sevinirim
  tesekkurler

 14. Amasya merkez.evliyim ek gelirim evime katkim olsun istiyorum.el becerim vardır.gercekten çok ihtiyacım var böyle işlere.

  • Amasya merkez.evliyim gelirimiz az olduğundan ise çok ihtiyacım var.elbecerim vardır.bir çocuk annesiyim evime katkıda bulunmak istiyorum.

 15. Gülüzar açık

  Benim çok ihtiyacım var bilgi verirseniz sevinirim