Ana Sayfa / evde ek iş / Evde Etiket Takma işi

Evde Etiket Takma işi

Ev hanımlarına bir iş tavsiyesi daha verelim. Ev de oturup sıkılan hanımların artık evlerde iş imkânları adı altında Google da iş aradıklarını görmekteyiz. Hem bunun olumlu olmasını hem de kadınların artık kolay işler ile para kazanmalarına yardımcı olmak isteriz.

Kadınlara iş tavsiyemiz ise evde etiket takma işidir. Etiket demek bildiğiniz üzere bir ürün alırken o ürünün fiyatının yazdığı bir kâğıt parçasıdır. Bu etiketleri herhangi bir ürün alırken kolaylık ile bulmamız mümkündür. Bundan dolayı da etiket bu tür ürünlerin üzerine yapıştırılması ya da sabitlenmesi gerekmektedir. Bu işi firmalar daha çok makineler yardımı ile yapsa da bazı durumlar da onlara verdikleri maliyetler biraz çok gelmektedir. Bundan dolayı da artık firmalar bu işi boş kadınlara ya da boş erkeklere vererek onlardan tüm gün boyunca etiket takma işini yapmalarını istemektedir. Sizler de ev de oturan kadınlar olarak firmaların bu işine hemen koşmalısınız. Hem eğlenceli hem de kolay olan bu işi yaparak aylık belirli bir oranda para kazanabilirsiniz. Bunun olması için de artık biraz çaba sarf etmeniz gerekecektir.

Kadınların hem para kazanıp hem de vakitlerini değerlendirmeleri oldukça güzel bir durumdur. Bundan dolayı da kadınların etiket takma işi yaparak yukarıda dediklerimizi yapacaklarını düşünmekteyim. Etiket takma işi için gerekli olan malzemeleri anlaştığınız firma ya da tüzel kişi size temin etmek zorundadır. Etiketler ve ürünler sizlere verilecektir.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Bundan sonrada onların fiyatlarının belli olduğu bir çizelge size verilerek onlara etiket yapmanız gerektiği söylenecektir. Sizler de etiketleri güzel bir şekilde üzerinde fiyatı yapıştırarak ya da hazır fiyatlı etiketleri ürünlere geçirerek o işi yapmış olacaksınız. Bu işten kazancınız ise yaptığınız ürüne göre belirlenecektir. Bazı ürünler 10 kuruş bazı ürünler 15 kuruş bazı ürünler ise 20 kuruş şeklinde ücretlendirmesi yapılmaktadır. Bu ücreti az bulabilirsiniz. Ama ayda ne kadar çok yaparsanız bu işi o kadar çok para kazanmanız sizin eliniz de olacaktır. Sizler de etiket yaparak para kazanabilirsiniz.

46 Yorumlar

 1. Istanbul-bayrampasa

 2. Bende iş istiyorum.Bursa

 3. Karamanda yaşıyorum evde is arıyorum

 4. Evde is arıyorum ulasirsaniz sevinirim

 5. Evde ise ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 6. Bursa Osmangazi

 7. antalyada yaşıyorum.aynı şeyleri artık yazmaktan yoruldum.umarım gerçekten evlere iş veren sinizdir.bu işi yapmak istiyorum.yardımcı oluranız sevinirim.evde boş oturmayı sevmeyen bir bayanım.emekli olunca insan arayış içine giriyor.umarım dönüş yaparsınız.

 8. Evde ek is yapmak istiyorum

 9. Eskisehir montaj paketleme katlama büyür isleri yaparım ekibimdevar yardımcı olursanız sevinirim

 10. Evde ek is yapmak istiyorum.

 11. Ankara Etimesgut ta oturuyorum evde yapacağım ek iş arıyorum etiket takma kalem montaj poşet katlama işi yapmak istiyorum geri donusumyapsrsaniz sevinirim

 12. Bu işi bende yapmak istiyorum ulaşırsınız sevinirim

 13. gözde filiz çakir

  Bursa osmangazi altıparmakda ikamet ediyorum.bende bu işi istiyorum geri dönüş yapılırsa sevinirim.acil lütfen.

 14. Merhaba Etiket işi yapmak isterim gerçekten