Ana Sayfa / evde ek iş / Evde Antep fıstığı kırma işi

Evde Antep fıstığı kırma işi

Bildiğiniz üzere Antep fıstığı belirli birçok yiyeceklerde kullanılmaktadır. Kullanılan bu fıstıklar ise belirli bir işlemlerden geçtikten sonra ve ayrıştırıldıktan sonra kullanıma hazır hale gelmektedir. Ancak son zamanlarda fabrikalar ve sürekli işçi çalıştırmak zorunda olan yerlerin bu işlemlere yetişmediği için artık dışardan destek ile Antep fıstıklarının hazır hale getirilmesi sağlanmaktadır.

Bu işlemler için fıstık kırıcı aletlerin kullanılması gerekmektedir. Bu fıstık kırıcı aletler size firmalar ya da bu işi verenlerde tarafından temin edilmesi gereklidir. Sizlerin sadece o kişilerin isteklerini yerini getirmenizden ziyade bir de o kırdığınız fıstıkları ayrıca hesaplayarak bir paketin içine doldurmanız da sizden istenen bir diğer iş fikridir.

Aslında paketleme yapmak kırmaktan biraz daha karışık gibi gözükse de bu olayı biraz daha sıralı ve sistemli bir şekilde yapmanız durumunda çok fazla karışık gelmeyecektir. Karışık gelen bazı durumlar karşısında sizlerin de olağan çabası çok para kazanmanıza neden olacaktır. Her ne kadar çok Antep fıstığı kırma işini yapar iseniz o kadar çok para kazanmış olursunuz.

İnternet üzerinden ve ya ilinizde bulunan bir dükkândan gelen talep ile bu işe giriştiğinizi varsayalım. Öncelikle sizin için yararlı olacak birkaç bilgiyi sizlere verelim. Ücret konusunda ilk başta ne kadar bir ücret alacağınızı konuşun. Eğer ki bu konuda bir tatminsizlik yaşar iseniz sizin bu işi yapma olasılığınız bir hayli düşecektir. Bu işi yapan kişilerin en büyük istedikleri şey ise her ne kadar yorucu olmasa da ücretin biraz daha doyurucu olması olmaktadır.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Bu işte size ne kadar iyi bir fiyat verilir ise o kadar çok bu işi sürekli olarak yapma şansınız artacaktır. Fiyattan ziyade son zamanlarda bu işi yapanların sayısındaki artışta ne kadar çok iş hacminin olduğunun bir göstergesi konumundadır. Bu işi yapan kişiler son zamanlarda çok fazla Antep fıstığı kırma işinin üstüne düşerek daha çok para kazanmaktadırlar. Sizde bu işi daha çok ve daha pratik yaparak çok para kazanabilirsiniz.

25 Yorumlar

 1. Üniversite öğrencisi olarak okul haşlımı çi kırtmak isderim ailemin yanın kalıyorum.

 2. Mehmet fatih bizci

  0541 565 63 03

 3. Aydın da yaşıyorum elim hızlıdır bu işi iyi yapabilirim

 4. Sivasta evde yapacak ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 5. Bekliyoruz bize ulasırsanız seviniriz Antaya

 6. Gelirim az ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapin

 7. Ise ihtiyacim var trabzon

 8. gülseren duğan

  Evde boştayım çefremde var isterseniz tabi
  bende almak istiyorum bu işi tabi siz ve sizler uygun görürseniz ne iş olursa olsun yaparım

 9. Evde işe ihtiyacı mız var bebeğim iz olacak masraf çok ev kira

 10. Bu işe ihtiyaç var bebeğim iz olacak masraf çok ev kira

 11. İşe çok ihtiyacım var bebeğim iz olacak masraf çok ev kira bedeli yüksek

 12. Eskişehir merkezde ikamet etmekte olup 4 kisi olarak her türlü paketleme, nikah sekeri, antep fistigi vb isleri yapabiliriz. Olumlu ya da olumsuz donus yapmanizi rica eder, iyi günler dileriz.

 13. Gerekli personel mevcuttur evde hertürlü paketleme işi itinayla yapılır

 14. Balıkesir bandırma evde ek iş istiyoruz 2 kişiyiz

 15. Evde ek iş yapmak istiyorum itina ve özenle yapariz