Ana Sayfa / Ek İş / BURSA’DA EK İŞ

BURSA’DA EK İŞ

BURSA’DA EK İŞ
Türkiye’nin en yüksek nüfuslu illeri arasında bulunan Bursa’da iş imkanları 2016 yılıyla birlikte daha da artmaya başladı. Herkesin iş bulmakta zorlandığı bir dönemde evdeki iş imkanları git gide artmaya ve ev hanımlarına iş imkanı sunmaya devam ediyor. Evde işim yok zamanım çok deyipte dert yanan ev hanımları çeşiti bol olan ek işleri seçebilir ve zamanlarını boş bırakmayabilirler. Hem para kazanıp evlerine katkıda bulunabilir hem de eğlenip kafa dağıtabilirler. Peki bu işler sadece ev hanımları için mi geçerli? Tabi ki hayır. Ben çalışıyorum ama daha fazla kazanmam lazım diyene de borcum var bu yüzden ek iş arıyorum diyene de evde vaktim bol olan emekliler için de geçerli. Bunlar çoğaltılarak çeşitlendirilebilir tabi ki.

Gelelim evde yapabileceğiniz ek işlere örnek verecek olursak mesela evde tel toka paketleme işi buna bir örnek. Evde pamuk paketleme, evde kurdele, evde fiyonk, evde araç paketleme, evde ip misina sarma, evde naftalin keseleme, evde zeka küpü montajı, evde tel toka paketleme, evde düğme paketleme vs. gibi çoğaltılabilir. Peki sizin yapacağınız şey ne bu işlerde? Şöyle ki irtibat kurduğunuz firmanın size gönderdiği ürünleri firma yetkilisinin size anlattığı gibi hazırlayacak ve işin bitiminde yetkiliyle konuştuğunuz ücreti alabileceksiniz. Evde ek işler için hiç bir ücret ödemiyorsunuz.

Şöyle düşünün ki siz herhangi bir şirketin, evinizi office gibi kullanıp çalışan bir elemanısınız. Elinizi ve aklınızı ne kadar işe yoğunlaştırırsanız sizin için çalışmak ve zamanınızı işe yormak o kadar kolay olacaktır. Azim ederseniz herşeyin imkanı vardır. İmkansız diye birşey yoktur sadece zamanınızı düzenli ve sağlıklı kullanırsınız sizde artık bir işe sahip olabilirsiniz.

5 Yorumlar

  1. Bursa’da yaşıyorum tek başıma ya da ekip kurabilecek çevremle beraber evde yapılacak ek iş arıyorum

  2. İsparta yalvaç

  3. Ek işe ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

  4. Allah sizden razı olsun.işim olursa sevinirim