Ana Sayfa / Ek İş / 2017 Ek iş ilanları ek iş Fırsatları

2017 Ek iş ilanları ek iş Fırsatları

EK İŞ FIRSATLARI NELER?

Günümüzün en büyük sıkıntılarından biridir evde ki hanımların iş sıkıntısı. Belirli nedenlerden dolayı okuyamamış ama içinde hep bir çalışma dürtüsü bulunan hanımların dışarıda iş bulamaması günümüzün büyük bir sıkıntısı. Evde ne tür işler yapıp para kazanabileceğinizi hiç düşündünüz mü? O zaman bu konu hakkında bilgi sahibi olmanız için size bu tür işler hakkında bilgi verelim. Kendinize yapacak iş bulamıyorsanız, zamanınız artıyor boşa zaman harcıyorsanız, ek bir gelire ihtiyaç duyuyorsanız, eşinize katkıda bulunup ona yardımcı olmak istiyorsanız evde ek iş fırsatları sizin için büyük bir şans demektir. Peki evde ek iş fırsatları nasıl iş türlerini içinde barındırıyor? Şöyle ki adı zaten işin nerede yapıldığını ortaya koyuyor. Evde belirli şeyleri paketleyerek ya da kaplayarak – bu çeşitlendirilebilir- yapılan türden işlerdir. Nasıl bu işlere başvuruda bulunacağınıza gelecek olursak internet başvuru için büyük bir velinimet.

İnternetten araştırarak bu işi veren firma ve kuruluşlara başvuruda bulunabilir, telefon numaralarına da ulaşarak yetkili kişilerle görüşerek iş sahibi olabilirsiniz. Peki çeşitleri ne bu evde ek işlerin? Evde tarçın paketleme işi, evde ayakkabı işi, evde mum paketleme işi, evde misina ipi sarma işi, evde mandal paketleme işi, evde çamaşır ipi sarma işi, evde düğme paketleme işi ve bunun gibi bir çok şekilde çeşitlendirilebilir.

Peki gelirler ne kadar? Evde Ek Gelir her işe ve firmaya göre değişiklik göstermekte. Ama zaten yaptığınız işin tamamen karşılığını almaktasınız. Aylık gelirinizi arttırmakta sizin elinizde. İşi erken bitirip erken teslim ederseniz yeni iş alabilir ve bir ay içinde iki aylık maaş aşabilirsiniz. Bu tür evde ek işler için sizin hiç bir şekilde para ödeme gibi bir derdiniz olmayacaktır. Size gönderilen malzemeler ve bütün masraflar size işi veren firma tarafından karşılanmaktadır.

38 Yorumlar

 1. Sivas merkezde oturuyorum bende ek is yapmak istiyorum

 2. Evde paketleme vb iş iş istiyorum ek gelir için 05384402405

 3. 4 kişilik grubuz ne is olursa yapariz çok ihtiyacimiz var

 4. Bende ev hanimiyim ve bu duyme paketleme isini istiyorum bana yardimci olursaniz sevinirim

 5. Slm manisa somadan düğme paketleme işi istiyorum evde çocuklarıma ek gelir için istiyorum

 6. Manisa soma düğme paketleme olursa çok iyi olur evime desdek

 7. Çok ihtiyacım var

 8. Bu işe çok ihtiyacım var

 9. Bos vaktim cok para kazanmak istiyorum.yapabilecegim bir is olursa ve evde yapabiliyorsam neden olmasin..

 10. İstanbul sancaktepedeyim evde iş yapabiliriz eşimle çok ihtiyacımızvar lütfen yardımcı olurmusunuz

 11. İyimiş

 12. Ev hanımıyım çocuğum yok rahatlıkla yapabilirim evde işlerimi lütfen bana yardımcı olur musunuz?

 13. Evde her türlü paketleme işi yaparım. 0532 766 16 22

 14. Kars merkez deyim. Daha önce avon da satış elemanlığı yaptım. Yardımcı olursanız sevinirim

 15. Merhaba ben sultan ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim